Industrial

Non-touch

Dezinfekční stojan s nášlapným pedálem je vhodný do výrobních hal a vnitřních prostorů. Stojan je vyrobený z kvalitní oceli a barvený odolnou práškovou barvou Komaxit. Žádné baterie, ani čidla, jednoduchý ocelový mechanismus. Tento stojan oceníte díky jednoduché manipulaci a nenáročné údržbě.

Touch

Dezinfekční stojan ovládáte zcela jednoduše, pomocí pumpičky. Řadu Industrial můžete jednoduše doplnit o další misku na nádobu, kterou můžete naplnit například krémem na ruce a zajistit tak lepší péči.

Design

Non-touch

Nášlapný pedál je oblíbeným mechanismem našich stojanů, nabízíme ho i v prémiovém designu. 

Children

Speciálně přizpůsobený dětský dezinfekční stojan s pedálem vyrábíme s bezpečnostně upravenou konstrukcí a milým dětským motivem.

City

Non-touch

Bezdotykový dezinfekční stojan s nášlapným pedálem je speciálně navržený pro užitý v městkých prostorách. Hodí se obzvláště tam, kde jsou zvýšené nároky na kvalitu. Konstrukce je velmi stabilní a svým designem se hodí do městského veřejného prostoru. Výlevka pro odkapávání dezinfekce zvyšuje komfort a údržbu celého stojanu.

Non-Touch XL

Bezdotykový stojan City Non-Touch s vysokou kapacitou pro dezinfekci. Jedná se o stojan do městského prostředí a díky svému objemu nevyžaduje tak časté doplňování. Objem dezinfekční nádoby je 15 litrů, ze které lze získat více jak 21 000 dávek dezinfekce.

Outdoor

Veškeré Borovka stojany, které najdete v naší nabídce vám umíme vyrobit v kvalitní a odolné nerezové variantě. Tyto stojany obstojí ve venkovním náročném a proměnlivém počasí.

UV dezinfekce

Další variantou, jak dezinfikovat prostory a dokonce i vzduch, jsou UVC dezinfekční systémy značky Goldensea UV. Všechna zařízení jsou osazena trubicemi PHILIPS, které spolehlivě vyčistí malé předměty i rozlehlé prostory. Produkty splňují přísné evropské standardy kvality a jsou plně certifikované.

drzaky

Doplňky a příslušenství

Nabízíme různé komponenty pro rozšíření kapacity stojanů. Například další misky na dezinfekci anebo třeba na krém na ruce.

Gely a dezinfekce

Do vašich stojanů nabízíme Borovka dezinfekční virucidní gel i tekutou dezinfekci Anti-Covid.

Branding
a zakázková výroba

Rádi vám vyrobíme stojany v barvách vaší společnosti. Lakované stojany s řezanou grafikou budou ladit s vaším interiérem a reprezentovat vaši značku. Vybírejte ze všech našich produktových řad, INDUSTRIAL, DESIGN nebo CHILDREN.

Pro firmy nabízíme zakázkovou výrobu. Kontaktujte nás a společně se domluvíme na řešení vám na míru.

Děkujeme, že nám pomáháte
změnit náš příběh

Kontakt

(+420) 735 170 699
info@borovka.cz

Borovka Event s.r.o, Riegrova 51
370 01 České Budějovice
IČ: 01400690
DIČ: CZ01400690
Spisová značka: C 21579 vedená u Krajského soudu v Českých Budějovicích

© Borovka Facility 2020_Made by BECHYNSKY